Nadszedł czas karnawału, więc nie mogło zabraknąć w świetlicy "Pod Aniołem" balu karnawałowego. W dniu 30 stycznia 2020 r. w sali teatralnej udekorowanej na biało zjawiały sie dzieci i dorośli w białych kostiumach...

Wodzirejami balu była Pani Dominika i Pan Michał, którzy przygotowali wiele ciekawych konkursów z nagrodami i muzycznych zabaw. Na balu dobrze bawiły się nie tylko dzieci ale również dorośli. Dzieci wykazały się zarówno kreatywnością w tańcu jak i sprytem w zabawach. Dorośli mieli z kolei okazję do integrowania się ze sobą nie tylko w tańcu. Przypomnieli sobie stare dobre czasy. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku przy którym można było ochłonąć i uzupełnić kalorie niezbędne do dalszej energicznej zabawy. Działała Cukierenka "BEZA" zorganizowana przez rodziców.

Po prezentacji uczestników, Królem balu, został Jaś (I miejsce) oraz Miłosz (II miejsce) i Adrian (III miejsce). Królową balu została Marcelina, miejsce II zajęła Zosia, a III Ania. Odbyła się pamiątkowa sesja fotograficzna, uczestnicy dostali drobne upominki. Królowe dostały diademy i różczki, a Król balu dostał koronę.
Jedna z mam, Pani Kasia została okrzyknięta Królową balu wśród rodziców. Bal zakończyła loteria fantowa.

Prosta ocena balu rodziców i dzieci wskazała, że bal bardzo się podobał zarówno dzieciom jak i rodzicom.
Organizatorom i wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie serdecznie dziękujemy!

Do zobaczenia za rok!