W dniu 27 listopada 2019r byliśmy z dziećmi ze Świetlicy "Pod Aniołem" i Teatru „Raj” w Teatrze Rampa na dorocznej imprezie Mikołajkowej.  Jak co roku wydarzenie zorganizował Urząd Dzielnicy Targówek. Zostaliśmy powitani przez Mikołaja i zastępcę Burmistrza Dzielnicy Targówek - Panią Małgorzatę Kwiatkowską,

Potem wszyscy mogliśmy obejrzeć wspaniały spektakl na podstawie książki Kornela Makuszyńskiego „Awantura o Basię” Spektakl o tym samym tytule zagrali dla nas oczywiście aktorzy Teatru Rampa. Pan Piotr Furman i Pan Leszek Abrachamowicz również mieli w nim swe role. A po przedstawieniu mieliśmy okazję wręczyć im miłe upominki. Sam spektakl był niezwykle melodyjny i taneczny. Bardzo podobał się zarówno dzieciom, jak i rodzicom.

Po przedstawieniu Mikołaje rozdawali dzieciom kolorowe torby z prezentami, w który były między innymi słodycze, bakalie oraz bezprzewodowe słuchawki. Zaproszono nas też na poczęstunek, na którym nie zabrakło wielu smakowitych różności jak przepyszny sernik, słodkie babeczki czy rurki z kremem w różnych wersjach. Wszystko przyrządziła kawiarnia Teatru Rampa.

Dzieci były niezwykle zadowolone z tegorocznej Mikołajkowej imprezy!

Dziękujemy Organizatorom!

Pani Kasia - mama Franka