Musical ,,Metro’’, na którym byłem 14 listopada 2018r. w Teatrze Buffo, był pierwszym tego typu przedstawieniem, jakie oglądałem. Bardzo mi się podobał, charakteryzował się świetną muzyką, ładnym śpiewem i jeszcze lepszym tańcem.

Mateusz

metro

metroMetro...Metro...Metro

Po raz drugi miałam przyjemność oglądać muzyczny spektakl „Metro” w reżyserii Józefowicza „Metro” to opowieść o młodych ludziach pragnących sukcesu i sławy.
Trudno nie wspomnieć o wspaniałej muzyce Janusza Stokłosy .
Metro to wspaniałe widowisko, które przyciąga ciekawymi efektami, dopracowanymi choreografiami oraz cudownymi głosami.


Gosia Zalewska

14 listopada 2018 r. w środowy wieczór obejrzeliśmy w grany w  Teatrze „BUFFO” od 27 lat słynny musical pt. ,,Metro” w reżyserii Janusz Józefowicza z muzyką Janusza Stokłosy.    Spektakl trwał   ponad 2 godziny, a każda jego minut  była niezwykle fascynująca, barwna,  Na spektaklu byłam z moją mamą i nam obydwu bardzo się podobał. Sceniczna scenografia wywarła na nas duże wrażenie, a po ujrzeniu tańca aktorów oraz usłyszeniu ich śpiewu wpadłyśmy w zachwyt. Głównym motywem przedstawienia była grupa ludzi kompletnie dla siebie obcych, którzy podążając za marzeniami spotkali się na castingu do musicalu. Gdy jednak to nie wypaliło, postanowili utworzyć swoje własne – w tytułowym metrze. Tym samym spełnili swoje marzenia o pozostaniu gwiazdami. ,,Metro” uczy nas, że mimo niepowodzeń warto mieć marzenia i robić wszystko, aby je spełnić.                                                             

                                                                       Wiktoria Zalewska